WebStart i PlanStart

Sveučilišni odjel za stručne studije i partnerska institucija Hrvatska gospodarska komora Županijska komora Split pokrenuli su novi ciklus projekata WebStart i PlanStart, treću godinu za redom.

U pojektu WebStart studenti preddiplomskog stručnog studija  Informacijske tehnologije izradit će web stranice za mikro poduzetnike (do tri zaposlena), dok će studenti specijalističkog stručnog studija Trgovinsko poslovanje izraditi poslovni plan za istu kategoriju poduzetnika.

Ove godine u projekte je uključeno trinaest gospodarskih subjekata koji će u direktnoj interakciji sa studentima realizirati navedene projekte uz vodstvo profesora mentora.

Svi sudionici su iskazali zadovoljstvo zbog kontinuiteta projekata i nastavka suradnje akademskog i gospodarskog sektora.