Natječaj za Erasmus+ mobilnost u svrhu studija

Oobjavljen je Natječaj za Erasmus+ mobilnost u svrhu studija u ak. god. 2019./2020.

Odluka o roku završetku studija

Podsjetnik na Odluku o završetku studija

Zimski ispitni rok

Redovni zimski ispitni rok će se održati od 28. siječnja 2019. do 22. veljače 2019. godine. Prvi dio ispitnog roka traje od 28. siječnja do 8. veljače 2019., a drugi dio od 11. veljače do 22. veljače 2019. godine.

Obavještavaju se studenti da redovito prate obavijesti na Web stranici jer su ispitni termini podložni promjenama.

Za sve navedene ispite prijavu ispita će obaviti Studentska služba.

Preddiplomski stručni studiji

Unisport vaterpolo

Splitski sveučilišni sportski savez sukladno planu i programu rada, organizira Unisport vaterpolo koje se održati 24. i 25.01.2019. od 12:00 do 14:00 sati u ŠC Bazeni Poljud.

STEM stipendije - nova objava o pomicanju crta na rang listama

Obavještavaju se redoviti studenti preddiplomskih stručnih studija iz STEM područja znanosti o pomicanju crta na rang listama za dodjelu stipendija.

Erasmus+ info dan

Erasmus+ info dan će se održati u četvrtak, 17. siječnja u 11 sati u Multifunkcionalnoj dvorani Sjevernog tornja Sveučilišne knjižnice.