Jesenski ispitni rok

Prikaz logo-a Sveučilišnog odjela za stručne studije

Redovni jesenski ispitni rok će se održati od 28. kolovoza 2017. do 22. rujna 2017. godine. Prvi dio ispitnog roka traje od 28. kolovoza do 08. rujna 2017., a drugi dio od 11. rujna do 22. rujna 2017. godine. Obavještavaju se studenti da redovito prate obavijesti na Web stranici jer su ispitni termini podložni promjenama. Za sve navedene ispite prijavu ispita će obaviti Studentska služba.

Kolektivni godišnji odmor

Prikaz sunca i palmi

Poštovani studenti, zbog kolektivnog godišnjeg odmora, Sveučilišni odjel za stručne studije bit će zatvoren od 24. srpnja do 25. kolovoza 2017. godine. Redovni rad započinje 28. kolovoza.
Ugodni praznici!

Natječaj za upis studenata u I. godinu diplomskih studija u ak. god. 2017./2018.

Prikaz logo-a Sveučilišta u Splitu

Na temelju članka 77. Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju i članka 100. Statuta Sveučilišta u Splitu, a sukladno Odluci Senata Sveučilišta u Splitu od 29. lipnja 2017. godine, Sveučilište u Splitu raspisuje Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih i specijalističkih diplomskih stručnih studija studija u akademskoj godini 2017./2018. Tekst Natječaja i Odluka Senata nalaze se u prilogu ove obavijesti.

NAPUTAK ZA UPIS U PRVU GODINU PREDDIPLOMSKIH STRUČNIH STUDIJA

Prikaz logo-a Sveučilišnog odjela za stručne studije

Upis u prvu godinu preddiplomskih stručnih studija obavit će se nakon objave konačnih rang-lista Središnjeg prijavnog ureda. Svi pristupnici koji se nalaze na konačnoj rang-listi pojedinog studija trebaju, u niže određeno vrijeme, osobno ili putem punomoćnika, pristupiti upisu.

Ljetni ispitni rok

Ispitni rok

Redovni ljetni ispitni rok počinje 12. lipnja 2017. i završava 11. srpnja 2017. godine. Prvi dio ispitnog roka traje od 12. lipnja do 27. lipnja 2017. godine, a drugi dio ispitnog roka traje od 28. lipnja do 11. srpnja 2017. godine. Obavještavaju se studenti da redovito prate obavijesti na našoj Web stranici jer su ispitni termini podložni promjenama.

Odluka o odabiru kandidata za Erasmus+ mobilnost osoblja u zimskom semestru ak. god. 2017/2018

Odluka o odabiru kandidata za Erasmus+ mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u zimskom semestru ak. god. 2017/2018 s pripadajućim listama za aktivnost podučavanje i aktivnost osposobljavanje po sastavnicam