Raspored održavanja ispita u zimskom roku

Redovni zimski ispitni rok će se održati od 27. siječnja 2020. do 21. veljače 2020. godine. Prvi dio ispitnog roka traje od 27. siječnja do 8. veljače 2020., a drugi dio od 10. veljače do 21. veljače 2020. godine.

Obavještavaju se studenti da redovito prate obavijesti na web stranici jer su ispitni termini podložni promjenama.

Za sve navedene ispite prijavu ispita će obaviti Studentska služba.

Preddiplomski stručni studiji:

Odluka o rang listi kandidata za mobilnost osoblja

Odluka o rang listi kandidata za mobilnost osoblja u okviru Erasmus+ programa - suradnja s partnerskim zemljama KA107 Crna Gora

Grad Split objavio Poziv za dodjelu naknade

Grad Split je objavio Poziv za dodjelu naknade dijela putnih troškova studentima odabranima za mobilnost u svrhu Erasmus+ studija u akademskoj godini 2019./2020.

Odluka o natječaju za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja

Odluka o natječaju za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru Erasmus+ programa na Sveučilištu u Splitu za natječajnu godinu 2019. - SIJEČANJ

MENTORSKI SASTANAK - RAČUNOVODSTVO I FINANCIJE

Pozivaju se studenti preddiplomskog stručnog studija i specijalističkog diplomskog stručnog studija Računovodstva i financija na mentorski sastanak...