Raspored održavanja ispita u ljetnom ispitnom roku 2018.

Redovni ljetni ispitni rok će se održati od 11. lipnja 2018. do 06. srpnja 2018. godine. Prvi dio ispitnog roka traje od 11. lipnja do 21. lipnja 2018., a drugi dio od 26. lipnja do 06. srpnja 2018. godine.

Obavještavaju se studenti da redovito prate obavijesti na Web stranici jer su ispitni termini podložni promjenama.

Za sve navedene ispite prijavu ispita će obaviti Studentska služba.

Preddiplomski stručni studiji

Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja Erasmus+

Objavljen je Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru Erasmus+ programa u zimskom semestru akademske godine 2018./2019.

Odluka o odabiru kandidata Erasmus+

Odluka o odabiru kandidata za drugi krug Natječaja za Erasmus+ studij u ak. god. 2018./19.- konačni rezultati.

Odluka o natječaju Erasmus+

Odluka o natječaju za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru Erasmus+ programa u zimskom semestru akademske godine 2018./2019.

Natječaj za dodjelu Rektorovih nagrada

Rektor Sveučilišta prof. dr. sc. Šimun Anđelinović donosi odluku o raspisivanju Natječaja za dodjelu Rektorovih nagrada studentima Sveučilišta u Splitu u ak. god. 2017./2018., a za postignuća u ak. god. 2016./2017.

Predavanje „PRIMJENA PNEUMATSKIH SUSTAVA U INDUSTRIJI“

U srijedu 9. svibnja 2018. održano je stručno predavanje tvrtke MAG – COMMERCE d.o.o. na temu „PRIMJENA PNEUMATSKIH SUSTAVA U INDUSTRIJI“ za studente Odsjeka za strojarstvo.