Natječaj za dodjelu stipendija HŽ Infrastrukture d.o.o. redovitim studentima za akademsku godinu 2023./2024.

HŽ Infrastruktura d.o.o. odlučila je u akademskoj godini 2023./2024. dodijeliti 25 stipendija redovitim studentima završne (treće) godine prijediplomskih i obje godine diplomskih studija iz područja željezničkog prometa (5), strojarstva (5), građevinarstva (5) i elektrotehnike (10).

Sretan Uskrs

Prema odluci rektora prof. dr. sc. Dragana Ljutića, 7. travnja 2023. godine - Veliki petak je neradni dan. Nastava se neće održavati od 07. do 10. travnja 2023.

Sretan Uskrs
Studentice Sveučilišnog odjela za stručne studije oduševile na 5. konferenciji o novcu, poduzetništvu i investiranju

Deset studentica, inače članica Studentskog poduzetničkog inkubatora SPIK@ na Odjelu, dobilo je priliku sudjelovati, slušati i upijati aktualne teme hrvatskog poduzetništva, od savjeta kako se brendirati, kako prezentirati svoj poslovni model, kako zadržati vrhunske zaposlenike te kako uspješno voditi svoje poduzeće i konačno postati i ostati svoj gazda.

International Week

University Department of Professional Studies, Split, Croatia is pleased to announce the 2nd edition of the International Week which will be held from May 2nd to 5th, 2023.

International Week
123468910Last