Na Sveučilišnom odjelu za stručne studije održana je radionica za učenike u sklopu EU projekta

U sklopu projekta „Uspostava regionalnog centra kompetentnosti u sektoru turizma i ugostiteljstva Split UP.03.3.1.05.0002", na Sveučilišnom odjelu za stručne studije je, 28. i 29.09.2023. godine, nastavnica Ivona Jukić, održala petu i šestu radionicu za učenike pod nazivom „Razvoj business start-upa za učenike polaznike učeničkog inkubatora“.

Studentice Sveučilišnog odjela za stručne studije oduševile na 5. konferenciji o novcu, poduzetništvu i investiranju

Deset studentica, inače članica Studentskog poduzetničkog inkubatora SPIK@ na Odjelu, dobilo je priliku sudjelovati, slušati i upijati aktualne teme hrvatskog poduzetništva, od savjeta kako se brendirati, kako prezentirati svoj poslovni model, kako zadržati vrhunske zaposlenike te kako uspješno voditi svoje poduzeće i konačno postati i ostati svoj gazda.