Gostujuće predavanje Anite Boban, univ. spec. oec., na temu "Financijska pismenost"

14.12.2023.

Događanja, Naslovna, Obavijesti Ureda za poslovnu suradnju

U organizaciji Ureda za poslovnu suradnju u srijedu, 13. prosinca 2023. godine održano je gostujuće predavanje Anite Boban, univ. spec. oec. iz Zagrebačke banke, na temu "Financijska pismenost".

Moderatorica predavanja dr. sc. Domagoja Buljan Barbača i naša gošća približile su velikom broju zainteresiranih studenata temeljne koncepte suvremenog upravljanja osobnim financijama. Studenti su se upoznali s trenutnom razinom financijske pismenosti i značajnim pokazateljima financijskog ponašanja koje može biti posebno problematična komponenta kod mlađih dobnih skupina. Kroz predavanje studenti su se upoznali s raznim vrstama financijskih instrumenata koje susreću u svakodnevnici.

Zahvaljujemo još jednom našoj cijenjenoj gošći na podijeljenome znanju i iskustvu.