CIET 2016

Ove godine međunarodna konferencija CIET fokusirala se na promicanje održivog razvoja kod učenja, uključujući praktični rad i istraživanje u području ekonomije, inženjerstva, tehnologije i edukacije. CIET 2016
CIET 2016
Twitter radionica

Twitter radionica održat će se 14. lipnja u računalnom laboratoriju 04(stara zgrada) . Radionicu će voditi Wasim Ahmed, trenutno vodeći istraživač društvenih mreža i informatike u zdravstvu.
Twitter radionica
Održano predavanje gospodina Branka Roglića

Dana 13.05.2016. na Sveučilišnom odjelu za stručne studije gostujuće predavanje održao je gospodin Branko Roglić, vlasnik tvrtke Orbico, najveće distribucijske tvrtke u Europi. Studentima i nastavnicima ispričao je svoju životnu i uspješnu poduzetničku priču ističući kako je za uspjeh potrebna ideja, vizija, kvalitetan tim suradnika, korektan odnos prema zaposlenicima i malo sreće.

Održano predavanje gospodina Branka Roglića
Stručni skup – Zemni plin

Dana 6. travnja 2016. Sveučilišni odjel za stručne studije i EVN Croatia Plin d.o.o organiziraju stručni skup pod nazivom Zemni Plin, s početkom u 10:00 sati u učionici 108. Pozvani su svi zainteresirani da prisustvuju predavanjima.
Stručni skup – Zemni plin
First2627282930313234