Unisport rukomet natjecanje

Splitski sveučilišni sportski savez sukladno planu i programu rada, organizira Unisport rukomet koji će se održati od 14. – 17.12.2021. u maloj dvorani Spaladium Arene, Zrinsko Frankopanska 211, 21 000 Split.
UniSport rukomet će se održati u konkurenciji studenata i studentica.

Unisport rukomet natjecanje
Na Sveučilišnom odjelu za stručne studije održana je edukacija u sklopu EU projekta

U sklopu projekta „Uspostava regionalnog centra kompetentnosti u sektoru turizma i ugostiteljstva Split UP.03.3.1.05.0002", na Sveučilišnom odjelu za stručne studije je, 12.11.2021. godine, nastavnica Ivona Jukić, održala drugu radionicu za učenike pod nazivom „Razvoj business start-upa za učenike polaznike učeničkog inkubatora“.

Gostujuće predavanje

U utorak, 28.09. u 10:00 sati u učionici KOP_111 prof. Flavio Ferreira (Dean of School of hospitality and tourism, Polytechnic of Porto) i prof. Fernanda Amelia Fernandes Ferreira (School of hospitality and
tourism) održat će predavanje "Mathematical models in tourism".

Mole se svi zainteresirani studenti i nastavnici da nazoče predavanju.

Gostujuće predavanje
First1516171820222324Last