Održan okrugli stol - "Zajedno oblikujmo preddiplomski i specijalistički studij Menadžment trgovine i turizma”.

Odsjek za Menadžment trgovinu i turizam, Sveučilišnog odjela za stručne studije Sveučilišta u Splitu, dana 25.02.2022. organizirao je svoj Prvi okrugli stol - "Zajedno oblikujmo preddiplomski i specijalistički studij Menadžment trgovine i turizma”.

Edukacije za studente

Kroz veljaču nas očekuju četiri radionice na temu socijalnog poduzetništva u organizaciji Poduzetničkog centra Split u suradnji sa Studentskim poduzetničkim inkubatorom Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Splitu...

Edukacije za studente
First1415161719212223Last