Prof.dr.sc. Smiljana Pivčević, nositeljica kolegija Upravljanje manifestacijama na Ekonomskom fakultetu u Splitu održala je dana 13.03.2025. predavanje u sklopu kolegija Menadžment događaja na Odjelu za stručne studije na temu „Humanitarna akcija studenata „Djeca za djecu“ što, kako i zašto“. Ova humanitarna akcija organizira se u sklopu kolegija Upravljanje manifestacijama već 11 godina.
Njena studentica, Tina Milković, studente je upoznala sa izazovima s kojima su se susretali tijekom organizacije humanitarne akcije ali i s koristima koje ovakav način učenja donosi.
Gošće predavačice, osim studenata kolegija Menadžment događaja, imali su priliku poslušati i studenti kolegija Marketing i Razvoj i dizajn proizvoda.