CIET 2024

Zadovoljstvo nam je najaviti 6. međunarodnu konferenciju "Contemporary Issues in Economy and Technology" – CIET 2024 u organizaciji Sveučilišnog odjela za stručne studije, Sveučilišta u Splitu.

CIET 2024
O SEA-EU - za sve koji žele znati više!

Ako želite saznati koje sve mogućnosti za učenje, praksu, usavršavanje, mobilnost, istraživačku suradnju i sudjelovanje u provedbi Erasmus + projekta nudi alijansa SEA-EU, pridružite nam se na informativnom sastanku koji će se održati u utorak, 12. prosinca s početkom u 13:30 na Sveučilišnom odjelu stručnih studija, Kopilica 21.

O SEA-EU - za sve koji žele znati više!
DUMP Days 2023

Poziv za sudjelovanje na DUMP Days IT konferenciji koja će se održati 26. i 27. svibnja 2023.  na FESB-u u Splitu, koja okuplja hrvatsku IT zajednicu i nudi bezbroj prilika za razmjenu znanja i iskustva te stvaranje novih poslovnih veza.

DUMP Days 2023