Elsevierova radionica

Elsevierova radionica "Scientific publishing, open science and research performance" održat će se u petak, 28. lipnja s početkom u 11 sati u multifunkcionalnoj dvorani na 2. katu sjeverne zgrade Sveučilišne knjižnice u Splitu, Ruđera Boškovića 31, Split.

Gostujuće predavanje

U srijedu 19.6.2019. u 13:00 sati u učionici KOP_II_102 prof. Carmen Pitilescu, PhD održat će predavanje pod nazivom „Methods of Data Mining applied in Economics“...

Završetak projekta PlanStart

Svečano obilježavanje završetka projekta PlanStart održano je u petak 14. lipnja 2019. godine u Hrvatskoj gospodarskoj komori.

Svečane promocije Odjela za stručne studije

Svečane promocije stručnih prvostupnika i stručnih specijalista Sveučilišnog odjela za stručne studije održat će se u srijedu, 19. lipnja 2019.

Svjetski dan poduzetnica

U sklopu terenske nastave kolegija Poduzetnička infrastruktura studenti Sveučilišnog odjela za stručne studije prisustvovali su svečanom obilježavanju Svjetskog dana poduzetnica.

Održana završnica Sveučilišnog prvenstva Hrvatske

U Rovinju je održana završnica Sveučilišnog prvenstva Hrvatske, UNISPORT FINALS