Unisport Šah prvenstvo

Splitski sveučilišni sportski savez sukladno planu i programu rada, organizira Unisport Šah prvenstvo koje će se održati 17. svibnja 2021.

Studentski digitalni HUB - najava aktivnosti za svibanj

Poduzetnički centar Split zajedno sa Studentskim poduzetničkim inkubatorom Ekonomskog fakulteta u Splitu, u sklopu projekta “Studentski digitalni HUB”, pripremili su novi set radionica i edukacija za studente i mlade.

Unisport rukomet

Splitski sveučilišni sportski savez sukladno planu i programu rada, organizira Unisport rukomet koji će se održati od 11.-14.svibnja 2021.

Humanitarna utrka LA SOLIDAIRE D'BREST

Sveučilište u Splitu sudjeluje u humanitarnoj utrci LA SOLIDAIRE D'BREST koja se održava u sklopu SEA-EU alijanse na inicijativu studenata Sportskog menadžmenta Sveučilišta u Brestu.

Poziv studentima društvenih studija

Naša partnerska institucija VIKO Faculty of Economics poziva vas da se pridružite njihovoj godišnjoj međunarodnoj studentskoj znanstvenoj i stručnoj konferenciji „ECONOMICS. BUSINESS. MANAGEMENT – 2021“...

FESTIVAL ZNANOSTI

FESTIVAL ZNANOSTI će se