Održan okrugli stol - "Zajedno oblikujmo preddiplomski i specijalistički studij Menadžment trgovine i turizma”.

Odsjek za Menadžment trgovinu i turizam, Sveučilišnog odjela za stručne studije Sveučilišta u Splitu, dana 25.02.2022. organizirao je svoj Prvi okrugli stol - "Zajedno oblikujmo preddiplomski i specijalistički studij Menadžment trgovine i turizma”.

Najava događaja STup!2022

Studentski poduzetnički inkubator pri Ekonomskom fakultetu u Splitu organizira treće izdanje međunarodnog studentskog natjecanja STup!2022 uz potporu Grada Splita, Sveučilišta u Splitu i  alijanse Europskog sveučilišta mora (SEA-EU).

Najava događaja STup!2022
First5253545557596061Last