DUMP Days 2023

Poziv za sudjelovanje na DUMP Days IT konferenciji koja će se održati 26. i 27. svibnja 2023.  na FESB-u u Splitu, koja okuplja hrvatsku IT zajednicu i nudi bezbroj prilika za razmjenu znanja i iskustva te stvaranje novih poslovnih veza.

DUMP Days 2023
Studentice Sveučilišnog odjela za stručne studije oduševile na 5. konferenciji o novcu, poduzetništvu i investiranju

Deset studentica, inače članica Studentskog poduzetničkog inkubatora SPIK@ na Odjelu, dobilo je priliku sudjelovati, slušati i upijati aktualne teme hrvatskog poduzetništva, od savjeta kako se brendirati, kako prezentirati svoj poslovni model, kako zadržati vrhunske zaposlenike te kako uspješno voditi svoje poduzeće i konačno postati i ostati svoj gazda.