Održane svečane promocije

Na Sveučilišnom odjelu za stručne studije, 16.srpnja 2022., održane su svečane promocije stručnih prvostupnica inženjerki i stručnih prvostupnika inženjera te stručnih prvostupnica i stručnih prvostupnika ekonomije.

Održane svečane promocije
Čestitke kolegici!

Naša kolegica dr. sc. Marina Lolić Čipčić u koautorstvu sa prof. dr. sc. Đula Borozan objavila je znanstveni članak pod nazivom Asymmetric and nonlinear oil price pass-through to economic growth in Croatia: Do oil-related policy shocks matter?

Čestitke kolegici!
Digi Award 22

Studenti Sveučilišnog odjela za stručne studije, Stipo Margić i Mijo Matijević osvojili su počasnu nagradu za najbolji inovativni projekt...

Digi Award 22
Čestitke kolegi!

Naš kolega Ivan Akrap 21. siječnja 2022. uspješno je obranio doktorsku disertaciju s naslovom „Dokumentarni inkaso" na Pravnom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu .

Čestitke kolegi!