Završna konferencija u sklopu projekta "Unaprjeđenje i provedba stručne prakse na Sveučilišnom odjelu za stručne studije"

06.03.2023.

Događanja, Naslovna

Ovaj četvrtak (09.03.2023), s početkom u 11:00 sati, Sveučilišni odjel za stručne studije će organizirati završnu konferenciju u sklopu projekta "Unaprjeđenje i provedba stručne prakse na Sveučilišnom odjelu za stručne studije", UP.03.1.1.04.0052. na kojem će sudjelovati projektni partneri, ERICSSON NIKOLA TESLA d.d, CEMEX HRVATSKA d.d., DELTRON d.o.o., DELIĆ DIELEKTRIK d.o.o., AKUO ENERGY MED d.o.o., LAMA d.o.o., prorektor za znanost i kvalitetu, prof. dr. sc. Igor Jerković, pročelnik Odjela za Stručne studije, dr. sc. Petar Pepur, prof. struč stud., voditelj projekta, dr. sc. Marko Vukšić, te ostalo osoblje Sveučilišta u Splitu i Sveučilišnog odjela za stručne studije.

Na završnoj konferenciji će se predstaviti rezultati projekta unapređenja prakse,  te izvršene aktivnosti za vrijeme trajanja projekta. Uz navedeno, projektni partneri će imati priliku iznijeti svoja iskustva prilikom  obučavanja studenata te će studenti Sveučilišnog odjela za stručne studije imati priliku iznijeti svoja iskustva za vrijeme obavljanja prakse kod projektnih partnera.