Veleučilište u Šibeniku - zahvalnica

25.10.2021.

Istaknuto, Naslovna

Za izniman doprinos u organizaciji i provedbi 5. međunarodne znanstvene i stručne konferencije IZAZOVI DANAŠNJICE (COT 2021), Veleučilište u Šibeniku dodijelilo je zahvalnicu Sveučilišnom odjelu za stručne studije.

Konferencija se održavala 7. i 8. listopada 2021. u Šibeniku. Studenti i nastavnici našeg Odjela dali su nemjerljiv doprinos kroz svoje radove, prezentacije, recenzije i sudjelovanje u različitim aktivnostima organizacijskog i znanstvenog odbora. Posebno se ponosimo činjenicom da su naši studenti uz svoje mentore izradili i prezentirali iznimno vrijedne stručne i znanstvene radove, a njihove prezentacije ocijenjene su kao iznimno kvalitetne od strane auditorija koji su činili predstavnici struke i visokoobrazovnih institucija.