Natječaj za izbor nastavnika i suradnika (ožujak, 2014.)

01.03.2014.

SVEUČILIŠTE U SPLITU

Sveučilišni odjel  za stručne studije, raspisuje

Raspisuje  se Natječaj

I  za izbore u zvanja  (i  na  odgovarajuća radna mjesta)

1.

jednog nastavnikanastavno  zvanje profesor visoke škole (i na odgovarajuće radno mjesto) u znanstvenom području   tehničkih   znanosti, za polje  temeljne tehničke znanostiza granu  tehnička mehanika (mehanika krutih i deformabilnih tijela

2.

jednog nastavnika u nastavno zvanje viši predavač (i na odgovarajuće radno mjesto) u znanstvenom području društvenih znanosti, za polje ekonomija, za granu  ekonomika poduzetništva

3.

jednog nastavnika  u nastavno zvanje predavač (i na odgovarajuće radno mjesto) u znanstvenom području prirodnih znanosti, za polje matematika

4.

jednog suradnika u suradničkom zvanju asistent (i na odgovarajuće radno mjesto) , u znanstvenom području  tehničkih znanosti, za polje  računarstvo, za granu obradba informacija

5.

jednog nastavnikanaslovno  nastavno zvanje  predavač , u znanstvenom području  Tehničkih znanosti,   za polje  računarstvoza granu  arhitektura računalnih sustava

6.

jednog nastavnikanaslovno  nastavno zvanje  predavač , u znanstvenom području  društvenih  znanosti, za polje  ekonomijaza granu  organizacija  i  menadžment

7.

dva nastavnika u naslovno zvanje predavača u znanstvenom području društvenih znanosti, za polje ekonomije, granu financije u NC Zagreb

II za izbore na radna mjesta

8.

Jednog izvršitelja na radno mjesto tajnika Sveučilišnog odjela za stručne studije

9.

Jednog izvršitelja na radno mjesto viši laborant na Odsjeku za strojarstvo

Pristupnici  pod točkama 1,  2,  3, 4. 5. 6. i  7. trebaju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (NN 123/03, 198/03, 105/04, 174/04, 46/07,  45/09,  63/11 i 94/13)  i Odlukom o nužnim uvjetima Rektorskog zbora za ocjenu nastavne i stručne djelatnosti u postupku izbora u nastavna zvanja (NN 13/2012).

Prijavi treba priložiti: životopis pristupnikapreslik diplome o odgovarajućoj stručnoj spremi odnosno akademskom stupnju, prikaz stručne i nastavne djelatnosti i popis radovaRadove relevantne za izbor dostaviti u  elektronskom obliku.

Sva dokumentacija se  predaje  u dva primjerka.

Na natječaj se, pod jednakim uvjetima, mogu prijaviti osobe oba spola.

Prijave s prilozima podnose se Sveučilišnom odjelu za stručne studije Sveučilišta u Splitu, Split, Livanjska 5/III kat, u roku od 30  (tridesetdana od dana objave natječaja u Narodnim novinama.

a)  Pristupnici pod točkom 8.  trebaju slijedeće uvjete:

- mag. iur. ili dipl. iur.

- najmanje 5 godina rada u oblasti visokog obrazovanja

- korištenje računalnih alata (uredske aplikacije, internet)

- poznavanje engleskog jezika

Prijavi treba priložiti: životopis pristupnika, preslik diplome o odgovarajućoj stručnoj spremi, dokaze o ispunjavanju ostalih traženih uvjeta.

Na natječaj se, pod jednakim uvjetima, mogu prijaviti osobe oba spola.

Prijave s prilozima podnose se Sveučilišnom odjelu za stručne studije Sveučilišta u Splitu, Split, Livanjska 5/III kat, u roku od  8  (osamdana od dana objave natječaja u Narodnim novinama.

b)  Pristupnici pod točkom  9.  trebaju ispunjavati  slijedeće  uvjete:

- inženjer strojarstva – 6. razina obrazovanja

- korištenje računalnim alatima (uredske aplikacije, CAD/CAM, internet)

- iskustvo u radu s alatnim strojevima i strojevima za zavarivanje

- najmanje jedna godina radnog iskustva u struci

- poznavanje engleskog jezika

Na natječaj se, pod jednakim uvjetima, mogu prijaviti osobe oba spola.

Prijave s prilozima podnose se Sveučilišnom odjelu za stručne studije Sveučilišta u Splitu, Split, Livanjska 5/III kat, u roku od  8  (osam)  dana od dana objave natječaja u Narodnim novinama.

Nepravovremene i nepotpune prijave  ovog natječaja  neće se razmatrati.

Pročelnik Odjela

Dr. sc. Ado Matoković