Natječaj za izbor nastavnika (listopad, 2013.)

01.06.2013.

SVEUČILIŠTE U SPLITU
Sveučilišni odjel  za stručne studije, raspisuje

Raspisuje se Natječaj

I  za izbore u zvanja  i  na  odgovarajuća radna mjesta

1.

jednog nastavnika u nastavno zvanje viši predavač i na odgovarajuće radno mjesto, u znanstvenom području društvenih znanosti, za polje ekonomija, za granu računovodstvo

2.

jednog nastavnika u nastavno zvanje viši predavač i na odgovarajuće radno mjesto, u znanstvenom području društvenih znanosti, za polje ekonomija, za granu financije

3.

jednog nastavnika u nastavno zvanje viši predavač i na odgovarajuće radno mjesto, u znanstvenom području tehničkih znanosti, za polje strojarstvo za granu proizvodno strojarstvo

4.

5.

jednog nastavnika u nastavno zvanje predavač i na odgovarajuće radno mjesto, u znanstvenom području društvenih znanosti, za polje ekonomija , za granu ekonomska matematika i statistika

6.

jednog suradnika u naslovno suradničko zvanje asistent, u znanstvenom području tehničkih znanosti, za polje strojarstvo

II za radno mjesto

7.

višeg laboranta, jedan izvršitelj

8.

čistač-ica, jedan izvršitelj

Točke 1, 2, 3, 4, 5. i 6.

Pristupnici trebaju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (NN 123/03, 198/03, 105/04, 174/04, 46/07, 45/09, 63/11 i 94/13) i Odlukom o nužnim uvjetima Rektorskog zbora za ocjenu nastavne i stručne djelatnosti u postupku izbora u nastavna zvanja (NN 13/2012).

Prijavi treba priložiti: životopis pristupnika, preslik diplome o odgovarajućoj stručnoj spremi odnosno akademskom stupnju, prikaz stručne i nastavne djelatnosti, popis radova i radove relevantne za izbor (u elektronskom obliku).

Sva dokumentacija se predaje u dva primjerka.

Na natječaj se, pod jednakim uvjetima, mogu prijaviti osobe oba spola.

Prijave s prilozima podnose se Sveučilišnom odjelu za stručne studije Sveučilišta u Splitu, Split, Livanjska 5/III kat, u roku od 30 (trideset) dana od dana objave natječaja u Narodnim novinama.

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Točka 7.

Pristupnici trebaju imati završen:

- stručni studij elektrotehnike-stručni prvostupnik, inženjer elektrotehnike (grane elektronika ili telekomunikacije i informatika), stručni studij elektronike- stručni prvostupnik, inženjer elektronike ili sveučilišni studij elektrotehnike-sveučilišni prvostupnik elektrotehnike (grane elektronika ili telekomunikacije i informatika),

te posjedovati:

- dobro poznavanje rada na računalu,

- aktivno znanje enegleskog jezika,

- dobro poznavanje hardvera.

Pristupnici uz prijavu dostavljaju sve pisane dokaze o ispunjavanju formalnih uvjeta natječaja.

Za pristupnike koji udovoljavanju formalnim uvjetima natječaja bit će organizirano testiranje iz grane elektronika a o vremenu i mjestu testiranja bit će obavješteni pisano odnosno telefonski.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od 8 dana od objave natječaja u Narodnim novinama, na adresu: Sveučilišni odjel za stručne studije Sveučilišta u Splitu.

Točka 8.

Pristupnici trebaju imati:

- KV stručnu spremu.

Prijave s dokazom o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od 8 dana od objave natječaja u Narodnim novinama, na adresu: Sveučilišni odjel za stručne studije Sveučilišta u Splitu.