Studentski dan sporta i aktivizma

07.12.2016.

Ostalo

Splitski sveučilišni sportski savez, Studentski zbor Sveučilišta u Splitu i Studentski centar Split, zajedno s Hrvatskim akademskim sportskim savezom organiziraju Studentski dan sporta i aktivizma 2016. Manifestacija će se održati 16. i 17. prosinca 2016. s početkom u 10.00 h na sveučilišnom Kampusu uz sudjelovanje brojnih osoba iz javnog života, a sve u svrhu promocije sveučilišnog sporta te studentskog aktivizma na fakultetima.

Sportsko natjecateljski dio:

• Ulična košarka (street ball) - 3 igrača + 1 zamjena
  • Ulični nogomet (street soccer) - 4 igrača + 2 zamjene
  • Graničari – 5 igrača

Pojedinačni turnir:

• Stolni tenis – 1 igrač
  • Skakanje u vrećama
  • Turnir - FIFA ( playstation )

Zabavno-natjecateljski dio - Ekipe od 5 članova

• Potezanje konopa
  • Kviz znanja

Također će biti prezentirani i različiti oblici grupnih oblika vježbanja a sve studentske udruge s područja Sveučilišta u Splitu će imati pravo na svoj prezentacijski prostor. Sve prijave mogu se izvršiti najkasnije do srijede 14. prosinca 2016. do 12 sati putem email - a: stdansporta@gmail.com
(prijave moraju sadržavati: ime i prezime studenta, ime ekipe, sport u kojemu se natječe i kontakt mobitel).

Za sve ostale informacije možete se javiti na broj mobitela 098 946 8548.