STUDENTSKA LINIJA

20.02.2024.

Službeno, Naslovna

Od srijede, 21.02.2024.g. dolazi do izmjene trase prometovanja studentske linije na način da u polasku s Kampusa (autobusno stajalište ispod nadvožnjaka u Ulici Matice Hrvatske) prometuje preko Kopilice, i to kako slijedi dolje navedenim prometnicama:

Spinut – Kampus: Spinut – Matoševa – Domovinskog rata – Vukovarska – Bruna Bušića – Matice Hrvatske (Kampus – autobusno stajalište ispod nadvožnjaka);

Kampus – Kopilica - Spinut: Matice Hrvatske (Kampus) – Velebitska – Solinska – Dom. rata  –Put Stinica - Kopilica - Put Stinica – Dom. rata - Hrvatske mornarice – Kaštelanska – Spinut.

Studentska linija pri polasku s Kampusa koristit će novo uspostavljeno autobusno stajalište koje se nalazi sa sjeverne strane zgrade Sveučilišnog odjela za stručne studije u Kopilici.

Pravo na korištenje ove linije imaju isključivo studenti uz predočenje „iksice“ ili pokazne karte.