STEM Games 2023.

Ostalo, Naslovna
STEM Games 2023.

Dragi studenti i studentice,
Pozivamo vas da se pridružite ovogodišnjim STEM games-u koje će se održati od 9. do 14. Svibnja 2023. u Umagu. Ova manifestacija nudi vam  priliku da se okušate u trodnevnom natjecanju u četiri arene koje
predstavljaju STEM područja - prirodoslovlje, tehnologiju, inžinjerstvo i matematiku. Svaki tim natjecatelja može odabrati jednu arenu u kojoj će se natjecati, stoga odaberite onu koja najbolje odgovara vašim
interesima i znanju.

Uz STEM natjecanja, možete se natjecati u 9 različitih sportova: futsal, košarka, rukomet, odbojka, odbojka na pijesku, veslanje, stolni tenis, kros i šah. Sportska natjecanja su sjajan način za poticanje natjecateljskog duha i promoviranje načela pravedne igre te za poticanje aktivnosti na otvorenom.

Također, tu je i edukativni program koji obuhvaća stručna predavanja, rasprave i okrugle stolove o trendovima u STEM području te izazovima koji ih čekaju u budućnosti.

Osim natjecanja i edukativnog programa, očekujte i zabavni program tijekom dana, koji će biti obogaćen različitim aktivnostima. Uz to, bogati noćni program bit će rezerviran za studente koji se žele opustiti
i družiti se s kolegama.

Ovogodišnje STEM igre su odlična prilika da se okušate u području koje vas zanima, stvorite nova prijateljstava i zajednički uživate u predivnom okruženju koje nudi Umag sa studentima iz cijele zemlje.

Prijavite se i prihvatite izazov!

Vidimo se u Umagu!