Start-up 2019 natjecanje za studente

20.05.2019.

Poštovani studenti,

pozivamo Vas da prisustvujete dvodnevnom programu međunarodnog sveučilišnog natjecanja za startupe - STup! 2019, u organizaciji Studentskog poduzetničkog inkubatora, koje će se održati 20. i 21. svibnja na Ekonomskom fakultetu, Sveučilišta u Splitu.

Riječ je o međunarodnom natjecanju koje će na jednom mjestu okupiti studente, poduzetnike i stručnjake, a sve s ciljem promoviranja startup scene i poduzetništva. Cilj je stvoriti temelje za međunarodnu suradnju mladih poduzetnika iz cijelog svijeta kroz razvoj novih poslovnih ideja. Stoga Vas ovim putem pozivamo da budete dio manifestacije i da kao cijenjeni gosti prisustvujete prezentacijama inovativnih rješenja u industriji, ali osim toga upoznate mnoge druge dionike poduzetničkog svijeta te druženjem i networking-om otvorite put ka novim poslovnim suradnjama.

Broj karata je ograničen te će biti podijeljen ključnim dionicima, tvrtkama i startupima. Stoga, ako želite prisustvovati, molim Vas da se prijavite na Tickets.

Za više informacija posjetite web STup!2019  ili kontaktirajte spi@efst.hr.