Reforma visokog obrazovanja – poziv na tematsku raspravu

07.04.2022.

Reforma visokog obrazovanja – poziv na tematsku raspravu

Poštovane kolegice i kolege!

Studentska inicijativa 300je300 u suradnji s Vijećem studenta veleučilišta i visokih škola RH, organizira tematsku raspravu o reformi visokog obrazovanja te poziva sve zainteresirane studente i profesore na sudjelovanje.

Navedena rasprava održat će se 12.04.2022. g. s početkom u 16:15, u učionici KOP5, a govornici tematske rasprave bit će kolegica Dijana Radovniković te kolega Filip Marinović. U sklopu rasprave sudionicima će biti predstavljen rad Inicijative, kao i predložene izmjene Zakona o visokom obrazovanju.

Navedena tematska rasprava namijenjena je svim studentima i profesorima, uz pridržavanje svih aktualnih epidemioloških mjera, a budući da je događaj zamišljen kako opuštena razmjena mišljenja i informacija, očekujemo vas u velikom broju te se radujemo vašem dolasku!

Inicijativa 300je300