Radionica "Od 3D modeliranja do 3D printanja i VR svijet“

09.03.2023.

Događanja, Naslovna
Radionica "Od 3D modeliranja do 3D printanja i VR svijet“

Ovaj četvrtak (09.03.2023), s početkom u 14:00, Sveučilišni odjel za stručne studije će organizirati radionicu u sklopu projekta "Unaprjeđenje i provedba stručne prakse na Sveučilišnom odjelu za stručne studije", UP.03.1.1.04.0052. U nastavku možete pronaći informacije o nadolazećoj radionici.

Tema radionice je „Od 3D modeliranja do 3D printanja i VR svijet“

Radionica je namijenjena za studente na Odsjeku za elektrotehniku koji imaju upisane predmete Stručna ili Specijalistička praksa.

Cilj radionice je upoznati studente koji su zainteresirani za napredno modeliranje s naprednim metodama modeliranja, 3D printanja, i VR tehnologijom te omogućiti stjecanje naprednih odgovarajućih praktična znanja koja mogu primijeniti prilikom obavljanja stručne i specijalističke prakse kod poslovnih subjekata u industriji.

Kvalitetno obrazovanje