PRVENSTVO SVEUČILIŠTA U STOLNOM TENISU

29.11.2016.

Događanja

Započinje prvenstvo sveučilišta u stolnom tenisu  za 2016/2017. Godinu.  Natjecanje će se održati za studentice i studente u pojedinačnoj i  ekipnoj konkurenciji !

Natjecanje se održava u stolno teniskom klubu „Split“ ulica slobode 16a split.

Termini natjecanja su:

Srijeda        14.12. 2016. Sa početkom u 9,00 sati –  pojedinačna konkurencija

Četvrtak   15.12.2016. Sa početkom u 9,00  sati  –  ekipna konkurencija

Svi zainteresirani studenti za igranje na prvenstvu, molim da se jave do četvrtka8. 12. 2016.Kako bi formirali ekipe te izvršili prijavu. U prijavi navesti ime i prezime, broj indeksa ili matični broj studenta i broj mobitela.

Sve dodatne informacije možete dobiti kod voditelja službe na mob

098 402 073 ili na mail drasinac@oss.unist.hr

VODITELJ SLUŽBE