Promocija programa UniStart Studentska poduzetnička praksa

Događanja, Naslovna
Promocija programa UniStart Studentska poduzetnička praksa

Drage studentice i studenti,

Sveučilište u Splitu poziva vas na događanje Promocija programa UniStart Studentska poduzetnička praksa.

Cilj je događanja upoznati vas s programom Studentske poduzetničke prakse,  kojeg će prezentirati predstavnici NetHub akceleratora. Događanju će prisustvovati prof. dr. sc. Katarina Vukojević s Medicinskog fakulteta u Splitu i izv. prof. dr. sc. Ivo Andrić s Fakulteta građevinarstva, arhitekture i geodezije u Splitu koji će prezentirati poslovne probleme na kojima će raditi studentski timovi te iznijeti svoja iskustva sa sudjelovanja na design sprint radionici.

Događanje će se odviti u tjednu kada se održavaju i tematski povezana događanja u okviru Dana karijera i nastavnih baza 2022.

Predviđeno trajanje događanja je sat vremena, a moguće je sudjelovati u jednom od dva ponuđena termina:

• 21. ožujka 2022. s početkom u 14:00 sati u Multimedijalnoj dvorani Sveučilišne knjižnice u Splitu, na adresi Ul. Ruđera Boškovića 31.
  • 24. ožujka 2022. s početkom u 16:15 sati u amfiteatru Sveučilišnog odjela za stručne studije, na adresi Kopilica 5.

Nadamo se da ćete nam se pridružiti u što većem broju.

Veselimo se vašem dolasku!