Projekt PlanStart

09.04.2019.

Događanja

Sveučilišni odjel za stručne studije i Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Split četvrtu godinu zaredom pokrenuli su projekt PlanStart.  Studenti druge godine specijalističkog diplomskog  stručnog studija Trgovinsko poslovanje izradit će poslovne planove za mikropoduzetnike. Ovim projektom studenti imaju priliku praktično primijeniti znanja usvojena tijekom studiranja, a mikropoduzetnici dobivaju poslovni plan kao vrijednu smjernicu svog poslovanja.  Potpisivanje ugovora s poduzetnicima i upoznavanje sa studentima održano je 4. travnja na Sveučilišnom odjelu za stručne studije.  Tom prigodom poduzetnici su izrazili zadovoljstvo zbog sudjelovanja u projektu i  zahvalili se studentima na pomoći koju će im pružiti zajedno s nastavnicima mentorima.