Prezentacija SEA-EU partnerskih sveučilišta

03.03.2020.

Događanja

Pozivaju se svi zainteresirani studenti na prezentaciju SEA-EU partnerskih sveučilišta. Prezentacija će se održati u srijedu 4. ožujka 2020. s početkom u 16,15 u učionici 110.

Riječ je o prezentaciji kojom će se studentima približiti mogućnosti ostvarenja studentske mobilnosti u okviru projekta The European University of the Seas (SEA-EU) koji je započeo s provedbom u listopadu prošle godine. Partnerska sveučilišta su Sveučilište u Cádizu, Sveučilište u Gdanjsku, Sveučilište Zapadne Bretanje u Brestu, Sveučilište u Kielu i Sveučilište na Malti.

Kako je natječaj za mobilnost studenata za iduću akademsku godinu još otvoren, ovo je izvanredna prilika da saznate o dodatnim mogućnostima za vaše uključivanje u Erasmus+ program.

Veselimo se vašem dolasku