Poziv za otvorena mjesta stručne i specijalističke prakse

30.01.2020.

Službeno

Pozivaju se redoviti studenti upisani na predmet Stručna praksa (modul Vanjska trgovina i međunarodna putovanja) i Specijalistička praksa (modul Turizam i ugostiteljstvo), koji su zainteresirani za otvorena mjesta obavljanja stručne prakse (4 mjesta) i specijalističke prakse (2 mjesta) u turističkoj agenciji Atlas+ d.o.o.

Dr. sc. Mijana Matošević Radić, viši predavač ugovorila je suradnju  Sveučilišnog odjela za stručne studije i turističke agencije Atlas+ d.o.o., temeljem koje su raspisana četiri mjesta izvršitelja stručne prakse i dva mjesta izvršitelja specijalističke prakse.

Kako bi se zainteresirani studenti prijavili na otvorena mjesta stručne i specijalističke prakse potrebno je da se jave dr. sc. Mijani Matošević Radić na mail mijana@oss.unist.hr s životopisom i molbom zaključno s datumom 3.2.2020.