Poziv studentima za sastanak s Povjerenstvom

20.01.2021.

Službeno

Pozivaju se redovni i izvanredni studenti Sveučilišnog odjela za stručne studije Sveučilišta u Splitu da se, ako to žele, preko OVOG obrasca prijave za sudjelovanje na online sastanku Stručnog povjerenstva sa studentima u okviru reakreditacije Sveučilišnog odjela za stručne studije Sveučilišta u Splitu.

ONLINE SASTANAK POVJERENSTVA SA STUDENTIMA će se održati u srijedu, 27. SIJEČNJA 2021. godine od 15 do 16 sati preko platforme ZOOM, zbog čega je broj sudionika ograničen.

Pri odabiru sudionika koji će sudjelovati vodit će se računa o ravnomjernoj pokrivenosti studenata različitih studijskih programa i godina studija.

Prijave se zaprimaju do kraja dana 25.1.2021. Studenti koji budu odabrani za sastanak dobit će podatke za pristup sastanku dan prije sastanka (utorak, 26.1.2021.) na e-mail adresu koju navedu u obrascu.