Poziv na tribine - AFCU

02.04.2019.

Događanja

Akademski futsal klub Universitas ovaj petak, 5. travnja u 20h igra svoju posljednju ovosezonsku domaću utakmicu.

Protivnik je aktualni prvak Hrvatske i klub koji se ove godine plasirao među 16 najboljih ekipa Europe - Novo Vrijeme Apfel Makarska.

Inače, naš sveučilišni klub, prvi hrvatski prvoligaš proizašao iz sveučilišnog sustava u povijesti hrvatskog sporta, je nakon ostvarivanja svojeg prvog cilja - ostanka u najelitnijem razredu ostvario i svoj drugi cilj – izborio je ulazak u doigravanje za prvaka 1. HMNL.

Protivnik i startna pozicija za doigravanje ovisi u rezultatima zadnja dva kola i ovih putem Vas pozivamo da bodrenjem s tribina pomognete našim studentima da nastave svojim uspjesima pisati povijest hrvatskog sporta.

Rezervaciju svojih karata, koje će vas čekati na ulazu, možete napraviti putem e–maila info@afcuniversitas.com

Ulaz za studente je besplatan uz predočenje studentske iskaznice (X-ice).