Poziv na predavanje

23.05.2022.

Poziv na predavanje

Poštovane kolegice i kolege, cijenjeni studenti i studentice, pozivamo vas da se pridružite predavanju u organizaciji:

"Udruga za zaštitu prava potrošača „Splitski potrošač" – Split i Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga (HANFA), u suradnji sa Sveučilišnim odjelom za stručne studije u Splitu, za građane organiziraju otvoreno predavanje na temu „Zaštita potrošača na području financijskih usluga".

Događanje će se održati u petak, 27. svibnja 2022. godine s početkom u 11.00 sati, u dvorani 113 (amfiteatar) Sveučilišnog odjela za stručne studije, na adresi Kopilica 5, Split.

Predviđeno trajanje događanja je 90 minuta, tijekom kojih će djelatnici Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga Anja Tkalčević i Filip Šaravanja obraditi sljedeće specifične teme:

• Digitalne financijske usluge, te
  • Financijske prevare i rizici kod korištenja financijskih usluga.

Ulaz je slobodan za sve zainteresirane građane."

Za više informacija možete kontaktirati: