Posjet učenika Srednje škole Metković

21.03.2023.

Događanja, Naslovna

Bilo nam je zadovoljstvo ugostiti učenike i nastavnike Srednje škole Metković u petak, 17. ožujka 2023. godine u našem amfiteatru. Učenike trećih i četvrtih razreda društvenih usmjerenja (ekonomisti i upravni referenti) najprije je pozdravila zamjenica pročelnika za osiguranje kvalitete, dr. sc. Domagoja Buljan Barbača, a potom su im se obratili pročelnik Odsjeka za računovodstvo i financije, dr. sc. Luka Mladineo te pročelnica Odsjeka za menadžment, trgovinu i turizam, Antonija Roje. Pročelnici odsjeka prezentirali su karakteristike i zanimljivosti svih studija na društvenim odsjecima. Na kraju su se učenicima obratili i predstavnici studenata, odgovorivši na sva njihova pitanja. Dragim učenicima i nastavnicima iz Srednje škole Metković još jednom hvala na posjeti!