Posjet Ekonomskoj i upravnoj školi Split

04.04.2023.

Događanja, Naslovna

Dana 29. ožujka 2023. godine u prostorijama Ekonomske i upravne škole Split održana je prezentacija društvenih studija učenicima četvrtih razreda ekonomskog smjera. Učenike i profesore škole je najprije pozdravila dr.sc. Dijana Perkušić, profesor stručnog studija, te je ukratko opisala koje su prednosti studiranja na Odjelu za stručne studije. Učenicima su se potom obratili pročelnica Odsjeka za menadžment, trgovinu i turizam, Antonija Roje i Mario Dadić, zamjenik pročelnice. Nakon prezentacije stručnog prijediplomskog i stručnog diplomskog studija Menadžment trgovine i turizma, pročelnik Odsjeka za računovodstvo i financije dr. sc. Luka Mladineo održao je prezentaciju stručnog prijediplomskog i stručnog diplomskog studija Računovodstvo i financije. Na kraju je student Odjela, stručnog prijediplomskog studija Računovodstvo i financije, a ujedno i bivši učenik Ekonomske i upravne škole Split, Bartol Renić podijelio svoje iskustvo studiranja na Odjelu i perspektivama koje nudi studiranje na Sveučilišnom odjelu za stručne studije u Splitu.

Zahvaljujemo se ravnateljici, profesorima i učenicima Ekonomske i upravne škole Split.