Ponuda stručne prakse

12.03.2020.

Službeno

Pozivaju se studenti smjera Trgovinsko poslovanje i Menadžment trgovine i turizma da se jave voditeljici Ureda za poslovnu suradnju s vanjskim subjektima Slađani  Brajević  ukoliko žele obaviti stručnu odnosno specijalističku praksu u Hrvatskoj gospodarskoj komori Split i tvrtki ORVAS.

HGK – Županijska komora Split spremna je primiti dva studenta na praksu, dok  tvrtka Orvas koja u svom sastavu ima hotele Pharia na Hvaru i Croatia u Baškoj Vodi spremna je primiti po dva studenta na svaku spomenutu lokaciju. Za studente koji bi praksu odrađivali u Baškoj Vodi moguće je organizirati besplatan smještaj dok za otok Hvar to nije moguće pa bi prednost svakako imali studenti s otoka. Praksa bi započela 30.travnja i sastojala bi se od rada na recepciji.

Za sve daljnje informacije studenti mogu kontaktirati nastavnicu Slađanu Brajević na mail brajevic@oss.unist.hr