Početak ljetnog semestra

Službeno
Početak ljetnog semestra

Poštovane studentice i studenti,

u ponedjeljak 26.2.2018. započinje nastava u ljetnom semestru i traje do 8.6.2018. prema rasporedu objavljenom na web stranici raspored.oss.unist.hr. Molimo vas da redovito pratite obavijesti jer je raspored podložan izmjenama.

Od 5. ožujka 2018. u upotrebi će biti nova verzija sustava za e-učenje Moodle pa vas ovim putem molimo da se u novom sustavu iznova prijavite na kolegije koje slušate u ovom semestru. Kratka uputa za lakše snalaženje u novom sustavu nalazi se na linku https://oblak.oss.unist.hr/index.php/s/u8t1qjW3gxperGp.

Još jedna novost je uvođenje sustava za evidenciju nastave „EduPlan“, zbog čega je potrebno da na početku sata očitavate svoje studentske kartice (x-ice) na čitačima kartica u učionicama. U učionicama 107, 108 i 113 (KOP II)  potrebno je očitavanja vršiti na unutarnjim čitačima kartica, za razliku od svih ostalih predavaonica gdje se očitavanja vrše na vanjskim čitačima predavaonica.

Želimo vam uspješan početak novog semestra!