Panel rasprava s poslodavcima IT sektora

05.05.2023.

Događanja, Naslovna

Zadovoljstvo nam je obavijestiti sve zainteresirane kako će se, za potrebe stalnog unaprjeđenja naših studijskih programa, u utorak 9. svibnja 2023. godine u 16:00 sati u amfiteatru 113, održati panel rasprava s poslodavcima IT sektora.

Neka od značajnijih pitanja ove panel rasprave su znanjima i vještine koje novi zaposlenici trebaju imati kako bi se zaposlili i uspješno prilagodili IT tvrtkama, izazovi sa kojima se susreću tvrtke IT sektora u pronalaženju kvalificiranih zaposlenika, prilagođavanje brzim promjenama u tehnologiji i inovacijama, te posljedice tih promjena na potrebe zaposlenika.

Ovaj susret je usmjeren prema studentima i njihovim kompetencijama koje usvajaju na našem studiju računarstva kako bi bili spremni za potrebe tržišta rada.

Pozivamo sve zainteresirane studente tehničkih studija da posjete ovu panel raspravu.

Svoja iskustva i vrijedne savjete studentima iznijet će predstavnici poduzeća:

• FINA – Financijska agencija,
  • iOLAP, Rijeka,
  • KING ICT,
  • Maurer Electronics,
  • Micronic i
  • Smartnet.

Pridružite nam se i budite aktivni sudionici ovog zanimljivog susreta!

Kvalitetno obrazovanje Industrija, inovacije i infrastruktura