Otvoren natječaj za 2016 WISE Learners' Voice program

07.03.2016.

Natječaji

Obavještavamo sve studente i mlade znanstvenike u dobi od 18 do 25 godina da je otvoren natječaj "WISE Learners Voice 2016". Natječaj je otvoren za prijave do 31. ožujka 2016. godine. Prijave se podnose elektronskim putem preko stranice www.wise-qatar.org.

Što je "WISE Learners Voice"?

WISE Learners Voice je program koji mlade ljude, na temelju njihovih razmišljanja i ideja, dovodi pred izazov preispitivanja svog dosadašnjeg obrazovanja dok ih istovremeno obučava da preuzmu vodeće uloge u svojim područjima i u svijetu obrazovanja.
Program se bazira na ideji da učenici postanu su-kreatori svog obrazovnog okruženja te tako istovremeno postanu aktivnim dionicima u napretku svoje zajednice.
Fokus programa je na izgradnji znanja o obrazovanju, socijalnom poduzetništvu, vodstvu i komunikacijskim vještinama.
Sve troškove programa, uključujući troškove smještaja i aviokarte, podnosi Qatar Foundation.