Održano gostujuće predavanje Marija Frančeševića

23.01.2024.

Događanja, Naslovna, Obavijesti, Obavijesti Ureda za poslovnu suradnju

U ponedjeljak, 22. siječnja 2024. godine u amfiteatru Sveučilišnog odjela za stručne studije održano je gostujuće predavanje Marija Frančeševića, osnivača jedne od najbrže rastućih hrvatskih tvrtki SeekandHit sa sjedištem u Splitu.

Svoju inspirativnu poduzetničku priču Mario je podijelio velikome broju zainteresiranih studenata i nastavnika Odjela. Svi prisutni imali su priliku saznati nešto više o digitalnom marketingu i suvremenim tehnološkim alatima te čuti vrijedne savjete o tome kako uspješno izgraditi i voditi vlastiti posao, kako privući i zadržati vrhunske zaposlenike te kako se prilagoditi zahtjevnim tržišnim standardima i promjenama u vrlo konkurentnoj industriji.

Put od osnivanja prije 16 godina do jednog od najuspješnijih hrvatskih poduzetnika koji danas zapošljava 70 stručnjaka i može se pohvaliti brojnim domaćim i inozemnim priznanjima, inspiracija je brojnim studentima.

Zahvaljujemo još jednom našem cijenjenom gostu na podijeljenome znanju i iskustvu.

Kvalitetno obrazovanje Industrija, inovacije i infrastruktura