Održane svečane promocije

18.07.2022.

Događanja, Istaknuto, Naslovna

Na Sveučilišnom odjelu za stručne studije, 16.srpnja 2022., održane su svečane promocije stručnih prvostupnica inženjerki i stručnih prvostupnika inženjera te stručnih prvostupnica i stručnih prvostupnika ekonomije.

Promovirano je 97 stručnih prvostupnica inženjerki i stručnih prvostupnika inženjera za preddiplomske stručne studije:

• Elektronika
  • Elektroenergetika
  • Informacijska tehnologija
  • Konstrukcijsko strojarstvo

Promovirano je 160 stručnih prvostupnica i stručnih prvostupnika ekonomije za preddiplomske stručne studije:

• Računovodstvo i financije
  • Trgovinsko poslovanje

Na promociji su dodijeljene nagrade najboljim studentima generacije – Summa Cum Laude:

• za preddiplomski stručni studij Elektronike, nagradu je dobio Mario Barić
  • za preddiplomski stručni studij Elektroenergetike, nagradu je dobila Matea Jurič
  • za preddiplomski stručni studij Informacijska tehnologija, nagradu je dobio Stipo Margić
  • za preddiplomski stručni studij Računovodstvo i financije, nagradu je dobio Karmelo Marin
  • za preddiplomski stručni studij Trgovinsko poslovanje, nagradu je dobila Melita Vrdoljak

U ime promotora dr.sc. Petra Pepura, pročelnika Sveučilišnog odjela za stručne studije, dr.sc. Marka Miletića, zamjenika pročelnika za investicije i razvoj i dr.sc. Tonka Kovačevića, zamjenika pročelnika za studentska pitanja i studentski standard te voditelja Odsjeka čestitamo našim diplomanticama i diplomantima, kao i dobitnicima nagrade.

ČESTITAMO!!!