Održane svečane promocije

22.07.2021.

Službeno, Istaknuto, Naslovna

Sveučilišni odjel za stručne studije, Sveučilište u Splitu, u četiri ceremonije održane 19.  i 20. srpnja 2021. promovirao je svoje diplomante.

Promovirano je 27 stručnih prvostupnica inženjerki/stručnih prvostupnika inženjera informacijske tehnologije, 30 stručnih prvostupnica inženjerki/stručnih prvostupnika inženjera strojarstva, 70 stručnih prvostupnica/stručnih prvostupnika ekonomije sa smjera trgovinsko poslovanje, 23 stručnih prvostupnica inženjerki/stručnih prvostupnika inženjera elektronike, 23 stručnih prvostupnica inženjerki/stručnih prvostupnika inženjera elektroenergetike i 68 stručnih prvostupnica/stručnih prvostupnika ekonomije smjera računovodstvo i financije.

Unatoč strogom poštivanju epidemioloških mjera, bilo je svečano i  veselo kako priliči ovakvoj prigodi. Diplomanti raspoređeni u manje grupe pred promotorima su položili prisegu i dobili diplome u amfiteatru, dok su roditelji, rodbina i prijatelji događaj mogli pratiti iz atrija na postavljenim ekranima. Iskrene čestitke našim diplomantima i njihovim najmilijima!