Obavijest za sve studente 1. godine Odsjeka za elektrotehniku i Odsjeka za strojarstvo

21.10.2021.

Službeno, Naslovna

Za studente prve godine (redoviti i izvanredni) stručnih i specijalističkih studija elektrotehnike i strojarstva:

o osposobljavanju studenata za rad na siguran način

Dana 28.10.2021 (četvrtak) održati će se osposobljavanje studenta za rad na siguran način prema slijedećem rasporedu:

Studij

Prostorija

Konstrukcijsko strojarstvo/Strojarstvo

KOP_I_02

20:00

Elektronika/Elektroenergetika/Elektrotehnika

KOP_II_113 (amfiteatar)

20:00

Student koji nije osposobljen za rad na siguran način ne može pristupiti laboratorijskim vježbama, niti obavljati stručnu praksu!!!

Studenti specijalističkih studija koji su prethodno osposobljeni za rad na siguran način (na preddiplomskom stručnom studiju na našem Odjelu), ne trebaju ponavljati obuku.

Studenti koji ne pristupe osposobljavanju mogu to obaviti o svome trošku u ovlaštenoj ustanovi.

Na obuku je potrebno ponijeti pribor za pisanje i OIB.

U Splitu, 21.10.2021. godine