Obavijest za studente

01.06.2017.

Arhiva

U utorak 6.6.2017. u 15.15 sati u amfiteatru (učionica 113) održat će se prezentacija u organizaciji tvrtke DEMS d.o.o. a predstavit će se tvrtka The 8x8 Communications Cloud. The 8x8 Communications Cloud je prema Gartneru vodeća u rješenjima koja se temelje na komunikaciji u oblaku (Cloud Communications) posljednjih 5 godina. Rješenja 8x8 Communications Cloud kombiniraju komunikaciju, interoperabilnu timsku suradnju, kontakt centar i analitiku u stvarnoim vremenu koristeći integriranu otovrenu platformu uporabom Interneta, aplikacija i uređaja. The 8x8 Communications Cloud jednostavno i neprimjetno povezuje zaposlenike, kupce i aplikacije kako bi se poboljšale poslovne performanse poduzeća širom svijeta. Tvrtke diljem svijeta oslanjaju se na ova rješenja kako bi smanjile složenost i trošak komunikacijskih sustava, poboljšale produktivnost pojedinca i timova, kao i cjelokupno iskustvo korisnika.

Obavijest se odnosi na studente Elektronike, Elektroenergetike, Elektrotehnike i Informacijske tehnologije.