Obavijest o mogućnosti dostave anonimnih komentara

23.12.2020.

Službeno

SVEUČILIŠNI ODJEL ZA STRUČNE STUDIJE SVEUČILIŠTA U SPLITU PROLAZI POSTUPAK REAKREDITACIJE, koji provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje.

U okviru postupka reakreditacije, STRUČNO POVJERENSTVO, kojeg je imenovao Akreditacijski savjet Agencije i KOJE ĆE VREDNOVATI VAŠ ODJEL, BI ŽELJELO ČUTI MIŠLJENJE svih dionika - ZAPOSLENIKA, STUDENATA, VANJSKIH SURADNIKA i ostalih dionika.

Želite li dostaviti članovima Stručnog povjerenstva svoj komentar, primjedbe, prijedloge ili želite pohvaliti rad Vašega visokog učilišta ili nekih pojedinaca, SLOBODNO IZNESITE SVOJE MIŠLJENJE KORIŠTENJEM OBRASCA ZA POVJERLJIVU KOMUNIKACIJU, koji je dostupan na sljedećoj poveznici:  https://www.azvo.hr/hr/komentari-institucija.

KOMENTARE, PRIMJEDBE ILI POHVALE MOGUĆE JE DOSTAVITI DO 20. SIJEČNJA 2021. GODINE.

Agencija za znanost i visoko obrazovanje jamči anonimnost svim osobama koje dostave komentare. Dobivene informacije će se koristiti isključivo u postupku Sveučilišnog odjela za stručne studije Sveučilišta u Splitu.