MEKST konferencija

04.11.2020.

MEKST konferencija

MEKST Konferencija, koja se sada već 7 godina održava u Novom Sadu, je događaj koji okuplja sudionike iz cijele regije i okruženja, pružajući priliku za učenje o najsuvremenijim trendovima iz područja turizma, hotelijerstva, menadžmenta, marketinga i srodnih područja, kao i umrežavanje ljudi iz iste struke. Prošle godine na MEKST konferenciji sudjelovalo je preko 1100 sudionika iz cijele regije i okruženja, no ove godine u skladu sa cjelokupnom situacijom na temu virusa covid-19, događaj ćemo održati na sada aktualan način.

Ove godine MEKST Konferencija održati će se u Hibridnoj formi, 28. i 29. studenog 2020. Teme MEKST Konferencije za 28.11. (Subota) biti će:

• Primjena digitalnog marketinga u turizmu - predavači Luka B. Usoković, Adriano Požarić,
  • Novi trendovi u hotelijerstvu - predavači Enis Hadžimujić, Uglješa Stankov,
  • Utjecaj pandemije virusa covid-19 na industriju turizma i hotelijerstva - predavači Martina Lucić Čanak, Mehmet Alagöz, Đorđije Vasiljević.

Kao novi segment događaja, organizirati će se za sudionike MASTER CLASS dana 29.11. (Nedjelja) na temu "Uspješno „bidovanje“ za međunarodne konferencije" o kojoj će govoriti stručnjaci iz područja Linda Pereira i Rob Davidson.

Svi prijavljeni sudionici imati će mogućnost da prate u izravnom prijenosu predavače iz Kongresnog centra MASTER u Novom Sadu. U želji da opravdamo povjerenje naših dosadašnjih sudionika, obraćamo Vam se s pozivom da studentima i profesorima da prisustvuju na 7. MEKST Konferenciji.

Cijene kotizacija za sudjelovanje na MEKST konferenciji:
Paket 1 - 15€, prisustvo na MEKST konferenciji
Paket 2 - 10€, prisustvo na MASTER CLASS
Paket 3 - 20€, prisustvo na MEKST Konferenciji i MASTER CLASS

Prijave će se vršiti putem stranice http://www.mekstconference.com/prijava/, nakon čega će sudionik dobiti link sa instrukcijama putem kojeg će moći pratiti događaj.

Sve informacije o događaju možete pronaći na službenoj stranici http://www.mekstconference.com/ kao i na društvenim mrežama MEKST Conference.