LinkedIn mreža: prilike i izazovi

16.03.2024.

Događanja

Pozivamo vas na predavanje pod nazivom „LinkedIn mreža: prilike i izazovi“ koje će se održati u srijedu, 20. ožujka 2024. godine, u dvorani KOP II 113 s početkom u 17:00 sati u organizaciji Centra za cjeloživotno učenje i obrazovanje odraslih i Ureda za poslovnu suradnju s vanjskim subjektima Sveučilišnog odjela za stručne studije.

Predavanje „LinkedIn mreža: prilike i izazovi“ posvećeno je najbrže rastućoj poslovnoj društvenoj mreži na svijetu LinkedIn koju koristi više od 600 milijuna korisnika diljem svijeta, a koja služi za traženje posla, povezivanje s poslovnom zajednicom, ali i puno više od toga.

LinkedIn predstavlja platformu koja omogućava gradnju brenda svim korisnicima, a ne samo poslovnim ljudima. Osobni brend jedna je od najvećih vrijednosti koju osoba može imati, a gradi se još od fakultetskih dana.

Ovo predavanje ima za cilj istražiti širok spektar prilika koje LinkedIn pruža, kao i izazove s kojima se korisnici mogu suočiti na ovoj platformi. Saznat ćete kako treba izgledati Vaš profil da bi privukli što veći interes potencijalnih poslodavaca i/ili klijenata te na koji način stvarati sadržaj koji donosi rezultate. Nakon ovog predavanja naučit ćete kako optimalno iskoristiti sve prednosti koje pruža LinkedIn mreža.

O predavaču:

Emanuel Stojanov, LinkedIn mentor.

Emanuel Stojanov je mladi poduzetnik koji se bavi savjetovanjem o employer brandingu, a s obzirom na to koliko uspješno koristi LinkedIn upravo za tu svrhu, postao je i cijenjeni LinkedIn mentor.

LinkedInom se bavi preko tri godine, pomaže poduzetnicima da se pozicioniraju kao stručnjaci u svom području rada i privuku investitore, kao i ostalim korisnicima LinkedIna da se predstave u što boljem svjetlu s ciljem profesionalnog napretka. Iza njega su uspješno odrađene suradnje s vodećim tvrtkama kao što su s Fortenova grupa, Studenac, Jutarnji List, Hormann, itd.

Veselimo se vašem dolasku!

Predavanje je otvoreno za sve zainteresirane!

Kvalitetno obrazovanje