Krenite u avanturu uz AIESEC!

15.03.2017.

Događanja

Već dugo razmišljaš kako bi putovao, upoznao nove ljude i iskusio drukčiji svijet? Želis se maknuti iz svoje komfor zone? Želiš spojiti teoriju sa praksom? Želiš učiti od stranih i razvijenih tvrtki? Onda je ova prava prilika za tebe! AIESEC je organizacija mladih koja postoji u 126 zemalja svijeta te ovim putem za Vas organizira predavanje na temu praksi. Zanima te stručna praksa ili možda ipak volonterska? Ukoliko su ti ove informacije privlačne i želis čuti nešto više o tome dođi na Sveučilišni odjel za stručne studije (dvorana 113 - amfiteatar) 16.3.2017 godine u 14 h. Doznaj sve informacije o procesu odlaska na praksu. Prezentirat ćemo primjere praksi, objasniti vam proces i kriterije prijave, podjeliti s vama iskustva ljudi koji su se odvažili na ovaj potez i objasniti zašto ovakva iskustva čine studente konkurentnijima na tržištu rada. Također budi siguran da će AIESEC-ovci uvijek biti uz tebe svakim korakom tvoje pustolovine!