Izvještaj – posjet maturanata Ekonomsko i upravne škole

31.05.2022.

Događanja, Naslovna

Učenici 4. D razreda Ekonomske i upravne  škole Split posjetili su dana 16.05. u pratnji razrednice Klaudije Dimić Sveučilišni odjel za stručne studije Sveučilišta u Splitu. Učenicima su prezentirani studijski programi te su informirani o mogućnostima studiranja na Odjelu za stručne studije. Nakon upoznavanja s Odjelom učenicima su predstavljeni  smjerovi Računovodstva i financija te Menadžmenta trgovine i turizma s pripadajućim kolegijima i prednostima koje donose na tržištu rada.  Prednosti  studiranja kao i izazovi  studentskog života prezentirani su od strane sadašnjih studenata Odjela te ujedno bivših učenika Ekonomske i upravne škole te je prezentirana i udruga  Liberato čiji je jedan od osnivača također njihov bivši učenik.