In-house edukacija – „MS Excel u poslovanju“

07.02.2023.

Događanja, Naslovna

U organizaciji Centra za cjeloživotno učenje i obrazovanje odraslih održana je In-house edukacija pod nazivom „MS Excel u poslovanju“ za potrebe tvrtke Studenac d.o.o.

Dr. sc. Marko Miletić, profesor stručnog studija, održao je navedenu edukaciju u vremenskom periodu od 23. siječnja do 03. veljače 2023. godine na Sveučilišnom odjelu za stručne studije. Edukaciji je prisustvovalo 12 područnih voditelja tvrtke Studenac d.o.o.

Edukacija je provedena na obostrano zadovoljstvo svih dionika te se ista nastavlja u prostorijama tvrtke Studenac d.o.o. za novih 12 zaposlenika koji obavljaju financijske i računovodstvene poslove.

Zahvaljujemo našem kolegi dr. sc. Marku Miletiću na uspješno provedenoj edukaciji i promociji našeg Odjela.

Kvalitetno obrazovanje