Humanitarni koncert sveučilišnog zbora

09.12.2019.

Humanitarni koncert sveučilišnog zbora

Ruke koje daruju zlatne su ruke.
Ljudi koji daruju zlatni su ljudi.

Ovog Božića i sveučilišni pjevački zbor “Silvije Bombardelli” daruje onako kako najbolje zna - pjesmom, te vam s ponosom predstavlja svoj novi projekt s najviše uložene ljubavi do sada - humanitarni božićni koncert "With love, Bombardelli".

Sav prihod od prodaje ulaznica zbor je odlučio donirati splitskoj udruzi "Sanus" - klubu roditelja djece oboljele i liječene od malignih bolesti. Zato u petak, 20.12. od 20 sati, u Sveučilišnoj galeriji "Vasko Lipovac" za sve zlatne ljude koji su odlučili podržati ovaj projekt pjeva najljepše glazbene brojeve božićne, ali i pop glazbe u originalnim aranžmanima koje publika već jako dobro poznaje i voli.

Svoje ulaznice možete nabaviti od ponedjeljka (2.12.), kupnjom na našim štandovima ili narudžbom na mail bombardellizbor@gmail.com.

Štandovi:

• restoran "Kampus" (Cvite Fiskovića 3) - štand je postavljen lijevo od ulaznih vrata menze, radno vrijeme: ponedjeljak - petak / 11-17 sati
  • Filozofski fakultet / zgrada Rektorata (Poljička cesta 35) - štand je postavljen u prizemlju kod porte, radno vrijeme: ponedjeljak - petak / 11-17 sati

Karte na štandovima možete platiti isključivo gotovinom, dok narudžba preko maila zahtijeva uplatu na račun.

Za sva pitanja i nejasnoće slobodno nam se obratite na mail, Facebook ili Instagram zbora.

Mi vjerujemo da na svijetu ima pregršt zlatnih ljudi.
Darujmo zajedno s ljubavlju i dokažimo to.